dostawa Darmowa dostawa powyżej 99zł!                          Rozświetlacz DIAMONDS gratis powyżej 59 zł!

Polityka prywatności

I. Dane podstawowe

Jeżeli Klient wyraża „Zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych”, oznacza to, że zostanie umieszczony w bazie klientów Sklepu Internetowego Hean, a dane osobowe podane w formularzu są tylko do dyspozycji „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k. i nie będą one ujawniane innym osobom zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926). Dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania lub ich usunięcia.

Wypełnienie formularza zamówienia zamieszczonego w sklepie www.hean.pl jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

II. Subskrypcja newslettera

  1. Podanie adresu e-mail i zaakceptowanie subskrypcji poprzez kliknięcie linku aktywacji w mailu zwrotnym, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, związanych z obsługą newslettera. Subskrypcja nie wymaga podawania żadnych danych osobowych (oprócz wspomnianego wcześniej adresu e-mail).
  2. Newsletter wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres poczty elektronicznej, zawiera informacje związane z ofertą „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k.
  3. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne.
  4. Każdy e-mail zaopatrzony jest w stopkę, która posiada link dzięki któremu możesz wypisać się z subskrypcji. Wypisanie się z subskrypcji jest równoznaczne z rezygnacją otrzymywania dalszych wiadomości.
  5. „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k. nie rozsyła wiadomości powszechnie uznawanych za „spam”, gdyż otrzymasz nasze wiadomości dopiero po wcześniejszej rejestracji i aktywacji konta – co wyklucza możliwość zarejestrowania danego adresu e-mail przez kogoś innego.
  6. „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k. nie udostępnia powierzonych adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.
  7. „HEAN” FABRYKA KOSMETYKÓW sp. z o.o. sp. k. ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu.
  8. Jeśli nie zgadzasz się z powyższym regulaminem – prosimy o nie korzystanie z Subskrypcji.